livekid image

Aplikacja LiveKid - podstawowe informacje

Drodzy rodzice!

Dla usprawnienia naszej pracy, ale i po to, by Wam było łatwiej się z nami kontaktować i mieć większą „kontrolę” na życiem żłobka, zdecydowaliśmy się na wdrożenie nowatorskiej aplikacji jaką jest Live Kid. Aplikacja pozwoli nam na łatwiejsze zarządzanie i usprawnienie naszej codziennej papierologii, a dla Was będzie pomocna, by być na bieżąco z życiem swojego dziecka i jego dniem codziennym w Akademii Malucha.

Z jednej strony aplikacja jest bardzo cennym ułatwienie dla nas – właścicieli i wychowawców, którzy na co dzień pracują w żłobkach i przedszkolach. Z drugiej, to po prostu fajne narzędzie dla rodziców. Dzięki aplikacji (bezpłatnej dla rodziców!) możecie o wiele łatwiej i szybciej się z nami kontaktować, możecie w łatwy sposób zapłacić faktury czy też poinformować nas o nieobecności dziecka. Oprócz tych wszystkich bardzo ważnych funkcji, jak podliczanie rachunków, Wasze opłaty, nieobecności dziecka, czas pobytu dziecka w placówce, w aplikacji wprowadzamy również sporo uzupełniających informacji. O tym, w jakich godzinach dziecko śpi czy jakie je posiłki… W aplikacji znajdziecie też informacje o zajęciach dodatkowych, jakie są dostępne i kiedy w naszej placówce czy jadłospisie na dany dzień czy tydzień. Ważnym aspektem jest też fakt, iż możecie bezpośrednio do nas napisać i poinformować o nieobecności, chorobie dziecka czy innych istotnych kwestiach tu i teraz.

Dzięki aplikacji otrzymujecie od nas powiadomienia każdego dnia dotyczące całej aktywności swojej pociechy, tego ile i jak dziecko zjadało posiłki w danym dniu, jak spało. Czyli wszystko to, co powinniście i pewnie chcielibyście wiedzieć. Myślimy, że korzystanie z aplikacji, którą wdrożyliśmy dla Was to też forma utrzymywania więzi z pociechą w momencie kiedy przebywa ono w placówce, poza domem. Możecie być na bieżąco, wiedzieć jak wygląda dzień dziecka.

Jak z tego korzystać? W pierwszym tygodniu adaptacji dostaną Państwo dostęp do aplikacji. Powinien pojawić się mail w którym będzie opisany każdy krok do utworzenia konta. Za jej pomocą jednym kliknięciem zgłosicie przyszłą nieobecność, zaplanujecie niestandardowe posiłki czy napiszecie do nas wiadomość. Wszystkie ogłoszenia, informacje o śnie czy wyjściu na spacer będziecie z kolei mieć zawsze pod ręką!

Zapraszamy do korzystania! Przede wszystkim wdrożyliśmy aplikację LiveKid dla Was i Waszej wygody.

Kontakt