kuchnia

Kuchnia Akademii Malucha

Zdrowe odżywianie naszych Maluszków, dieta zgodna z wytycznymi dietetyka oraz wartościowe składniki pochodzące ze sprawdzonego źródła to dla nas jeden z najważniejszych priorytetów.

Siedziba kuchni  mieści się w jednym z naszych lokali - w Gdyni, przy Łebskiej 12.

 

Posiłki są przygotowywane tylko dla naszych podopiecznych, z dbałością o najdrobniejsze szczegóły.

 

W naszej kuchennej kadrze pracuje dwóch kucharzy z doświadczeniem w przygotowywaniu posiłków dla najmłodszych, pomoc, dietetyk dziecięcy i kierowca ;)

 

Podstawowe diety jakie przygotowujemy to: bezmleczna, bezglutenowa, bez jajka, wegetariańska.


Wszystkie inne, specjalistyczne diety należy wcześniej z nami omówić, by upewnić się, ze kuchnia będzie w stanie sprostać Państwa wymaganiom!

 

UWAGA! w przypadku DIET potrzebne będzie zaświadczenie od lekarza z wyszczególnieniem produktów, których dziecko nie może jeść.

 

Wykupienie wyżywienia w naszej placówce jest obowiązkowe, za wyjątkiem okresu adaptacji oraz bardzo skomplikowanych diet, którym nie jesteśmy w stanie sprostać.

 

OPŁATA ZA WYŻYWIENIE

18 zł / dzień - dieta podstawowa*

20 zł / dzień - diety specjalistyczne (bezmleczna, bezglutenowa, diety indywidualne)*

 

W przypadku nieobecności dziecka opłata za wyżywienie jest odliczana TYLKO w przypadku zgłoszenia nieobecności poprzez aplikację LIVEKID do godziny 17:00 dnia poprzedniego.

Więcej informacji o naszej aplikacji LiveKid tutaj - LIVEKID (kliknij).

 

Serdecznie zapraszamy do śledzenie strony naszej kuchni na Facebooku - będziemy dodawać tam zdjęcia naszych posiłków, ciekawe przepisy dla najmłodszych oraz porady dla rodziców ;)

Kontakt