img not found!
img not found!

O nas

Przyjazna atmosfera dla wszystkich dzieci

Decydując się na naszą firmę mogą być Państwo spokojni

W każdej placówce dzieci będą kreatywnie i aktywnie spędzały czas. Nasza wykwalifikowana kadra dba o to by zajęcia przeprowadzane z dziećmi były różnorodne dzięki którym będą rozwijały swoje zdolności motoryczne, poznawcze, ruchowe a także zapamiętywania.

 • Wykwalifikowana Kadra
 • Zajęcia z uśmiechem
Image not found
Shape not found
Image not found
Shape not found

Co nas cechuje?

Kierujemy się zawsze jedną ważną zasadą – we wszystkich naszych oddziałach panuje domowa, ciepła atmosfera. Dzięki temu dzieci uwielbiają do nas przychodzić i spędzać ten czas właśnie z nami. Zapewniamy zabawy i zajęcia wspomagające rozwój maluszków. Uczymy podstawowych umiejętności potrzebnych później w przedszkolu, takich jak: nocnikowanie, mycie rączek, samodzielne jedzenie.

10+

lat  doświadczenia

200+

dzieci  każdego roku
 • Do każdego dziecka podchodzimy indywidualnie.
 • Wspieramy rozwój dziecka poprzez kreatywne zabawy i zajęcia.
img not found!
 • Nauka i zabawa

  U nas dzieci uczą się w przyjemnej atmosferze, dzięki czemu rozwijają się w każdym aspekcie

 • Zdrowe posiłki

  Własna kuchnia przyrządzającą zdrowe i pyszne posiłki

 • Bezpieczeństwo

  Zgrany i doświadczony zespół opiekunek oraz nauczycielek

 • Bogate wyposażenie placówek

  Każda placówka oferuje dzieciom różnorodne zabawki

Nasz zarząd

Image not found

mgr Emilia Klimczak

Założycielka i kierowniczka wszystkich placówek

Jestem założycielką i kierowniczką wszystkich placówek „Akademia Malucha”. Z wykształcenia jestem psychologiem z przygotowaniem pedagogicznym, prywatnie mama czwórki dzieci. Jestem wesołą i odpowiedzialną osobą. Kocham pracę z dziećmi, dlatego swoją karierę zawodową poświęciłam właśnie im. Bardzo mi zależy na zadowoleniu rodziców i na ciągłym polepszaniu standardów opieki w placówkach.

Image not found

Natalia Neubauer

Koordynator żłobków i przedszkoli

Ukończyłam studia wyższe na kierunku Wychowanie przedszkolne i nauczanie początkowe na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Jestem osobą uśmiechniętą, pozytywną i z zamiłowaniem podchodzącą do pracy z dziećmi. Z Akademią Malucha jestem związana już ponad 7 lat.

Prywatnie mama Leosia.

Image not found

mgr Magdalena Gostomczyk

Koordynator żłobków i przedszkoli

Ukończyłam studia I stopnia na kierunku Pedagogika wczesnoszkolna i przedszkolna oraz studia magisterskie na kierunku Terapia pedagogiczna. Pracowałam 3 lata w jednym ze żłobków Akademii Malucha jako opiekunka a zarazem kierowniczka. Wiem jak powinna wyglądać dobra organizacja pracy w takiej placówce. Bardzo ważne jest dla mnie zadowolenie zarówno naszych podopiecznych jak i ich rodziców.

Image not found

mgr Justyna Choszczyk

Wicedyrektor żłobka i przedszkola

Ukończyłam studia magisterskie z zintegrowanej wczesnej edukacji. Od tego czasu pracowałam jako nauczyciel w przedszkolu. Rozwijałam swoją wiedzę poprzez różne kursy i szkolenia. Dodatkowo poszerzyłam swoje kwalifikacje zaliczając studia podyplomowe z zarządzania oświatą.

Prywatnie mama dwóch synków :)

Kontakt